Obserwatorzy

niedziela, 21 listopada 2010

aniołkowa wymianka


Sezon świąteczny uważam oficjalnie za otwary u mnie na blogu. Pierwszy raz zdecydowalam się wziąć udział w wymiance. Prace, które u mnie obecnie oglądacie są specjalnie przygotowane na Anielską wymiankę zorganizowaną przez Agnieszkę. Zasady były proste, w paczce znależć się miały:
1. Anioł/aniołek
2. Anioł/aniołek bożonarodzeniowy
3. Coś słodkiego
4. Przydasie.
Na fociach pokazuję tylko część niespodzianki, która powędrowała już do Ani z I wyszło szydło z worka. Mam nadzieję, że nispodzianka jej się spodoba, słodycze zasmakują, a przydasie się przydadzą.
Cieszę się strasznie tą wymianką, bo zmotywowała mnie do rozpoczęcia przygotowań do świąt i odgrzebania motywów, które od roku dzielnie czekaly na kolejne święta, na tapecie mam więc teraz bombki i świąteczne prezenty.  Mam nadzieję, że pomimo przeziębienia i lenia, który mnie ogarnął zdążę z wszystkim na czas i święta będą cudownie zdecoupage'owane. Jak co roku postanowiłam też przygotować dla części rodziny i moich znajomych prezenty własnoręcznie zrobione. Liczę się z tym, że mogę się jak zawsze ze wszystkim nie wyrobić, ale będę się starać i nadganiać wszystkie zaległości bardzo szybko.

5 komentarzy:

 1. Dziękuję za wzięcie udziału w mojej zabawie. Pozdrawiam - Cejlon.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za wzięcie udziału w mojej zabawie. Pozdrawiam - Cejlon.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję Ci za wizytę u mnie, pozdrawiam:))Super wymianka!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kasiu dziękuję,że mnie odwiedziłaś oraz za udział w Candy. Wpadaj częściej z wizytą. Pozdrawiam Magda

  OdpowiedzUsuń
 5. Aniołki są śliczne!!!Dziękuję dziękuje dziekuję!!!!!!!! Moje zdjęcia co prawda nie są takie ładne jak Twoje, ale chwalę się paczuszką od Ciebie na moim blogu. aniajura.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń