Obserwatorzy

sobota, 31 lipca 2010

owocowa butelkaJak obiecywałam, tak też zrobiłam. Pokazuję Wam kolejną prace jaką ostatnio popełniłam. Wspominałam już wcześniej, że zdobienie butelek totalnie mnie wciągnęło. Znajomi śmieją się już ze mnie, że z każdej imprezy, każdego wyjazd tylko butelki przywożę. Mój narzeczony już na stojące wszędzie puste butelki i wannę w której się odmaczają patrzeć nie może. Cóż musi się przyzwyczajać :-). Teraz zbieram się do popełnienia pierwszej w życiu lampy z butelek, zaczytuję się w necie jak to zrobić, pewnie w przyszłym tygodniu jakiś sklep budowlany nawiedzę i odpowiednie gadżety zakupię.


Chciałam też podziękować wszystkim odwiedzającym mojego bloga. Ku mojemu zdziwieniu jest Was bardzo dużo, tylko czemu nie zostawiacie po sobie śladu w postacie komentarzy ????

4 komentarze:

  1. Nie wiem, ja zostawiam, bo sama lubię jak u mnie zostawia się komentarze. A butelka owocowa bardzo optymistyczna! Pozdrowienia.

    OdpowiedzUsuń
  2. też myślę o lampach, ale jakoś czasu brak na branie się za coś nowego... koniecznie zdaj relację- najlepiej foto ;-) jak się robi lampę z butli... I czy to trudne jest?

    OdpowiedzUsuń
  3. Jak tylko lampę popełnie od razu relacja będzie, a jak mi się uda to może jakiś mały tutorialek popełnię

    OdpowiedzUsuń