Obserwatorzy

piątek, 30 lipca 2010

ślubny sezon

Żeby nie było, że ostatnio nic nie robię, zaniedbałam troszkę bloga, ale nie pracę. Teraz już kilka rzeczy pokończyłam i stopniowo będę je Wam pokazywać.


Ostatnio uświadomiłam sobie dwie rzeczy. Po pierwsze od jakiegoś czasu trwa tzw. sezon ślubny. Ja jakoś w tym roku prawie w ogóle go nie zauważyłam. Jakoś nie wiem dlaczego nie byłam w nastroju na tworzenie rzeczy w tzw. ślubnych klimatach. Po drugie zapomniałam zupełnie pochłonięta decu o scrapbookingu. Już nie pamiętam kiedy ostatnio jakąś małą karteczkę popełniłam. Parę dni temu moja koleżanka poprosiła mnie o zrobienie jej jakiejś ślubnej kartki. Zgodziłam się od razu, zawsze w zapasie jakieś kartki w domu były i można było na szybko poratować kogoś. Jakie było moje zdziwienie kiedy nie znalałam nic. Postanowiłam więc upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, zrobię kartki, ale i przy okazji wezmę udział w zapomnianych przeze mnie zabawach.

Pierwsza z kartek slubnych powstała na wyzwanie w Diva Coffee Break Designs.

Kolejna kartka powstała według mapki Card Positioning System
Zaś ostatnia według mapki Paper Take Weekly4 komentarze:

 1. Karteczki są śliczne, i będą wspaniałą pamiątką ślubną, ale mam nadzieję, że nie zarzucisz deku i na ich konto. Szkoda by było.
  Pozdrawiam
  Anka

  OdpowiedzUsuń
 2. Ach przy decu jak najbardziej zostaję, już niedługo pokaże kolejne moje pracki z decu. Musze skonczyć je lakierowac i tyle :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. No widzę że nie próżnujesz:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Beautiful cards! Thanks so much for joining us at PTW!
  hugs
  Sharon

  OdpowiedzUsuń