Obserwatorzy

środa, 21 lipca 2010

leśna butelka
Jak już wcześniej pisałam ostatnio zakręciły mnie butelki, a raczej ich zdobienie. Jakiś czas temu jeszcze deklarowałam sobie nigdy w życiu butelek i zdobienia ich, a teraz proszę, kolejna butelkowa praca. Kiedy kupiłam tą serwetkę wydawało mi się, ze będzie ona wykorzystana tylko do ślubnych prac i początkowo takie było założenie tej butelki, ale jak to u mnie zwykle bywa w trakcie tzw. szału twórczego dorzuciłam bluszcz, cieniowanie i jeszcze więcej cieniowania i z pierwotnego planu nic nie wyszło. Zawsze z zachwytem patrzę na „czyste” prac w decu, na gustawiańską prostotę, czy rustykalne klimaty, ale jakoś jak ja się za takie pracę zabieram zawsze mi czegoś brakuje i dodaję cosik, co powoduje, że praca odbiega od założonej koncepcji. Cóż muszę się z tym pogodzić, że tak naprawdę uwielbiam cieniowania i muszę się pilnować, aby nie przedobrzyć z dodatkami.

Kolejna sprawa …. już niedługo mija roczek od kiedy prowadzę tego bloga i w związku z tym zbieram się do zorganizowania pierwszego w mojej blogowej karierze candy. Jeszcze nie zdecydowałam się co będę rozdawać, ale postaram się, żeby było na bogato. Jak sądzicie powinny być to jakieś materiały do zdobień czy może coś z moich prac, a może jedno i drugie????

5 komentarzy:

 1. Jeżeli chodzi o decoupagowanie, to mogę się podpisać pod tym, co Ty napisałaś. Też tak mam. Czyste prace nigdy mi nie wychodzą, mimo szczerych chęci. Twoja butla prezentuje się super w dodatku w tak pięknym otoczeniu. A co do candy..."jedno i drugie"...poproszę. Pozdrowienia !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak samo jest ze mna. Mam co innego w glowie zaplanowane, ale w trakcie 'tworzenia'praca sama przeksztalca sie i effekt koncowy jest zaskakujaco inny...Meczy mnie cieniowanie, bo zawsze robie za duzo.
  Twoja butelka jest piekna, takie na stol weselny postawic jako swiecznik z dluga biala swieca. Pozdrawiam
  xxx

  OdpowiedzUsuń
 3. jEDNO I DRUGIE ;-))))) Butelka wyszła Ci fantastycznie! Jak wychodzi Ci cieniowanie i podmalowywanie, to maluj kochana! Maluj!

  OdpowiedzUsuń
 4. Prześliczne decu...uwielbiam takie prace:)podziwiam:)Buziaczki posyłam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. I really love thiw bottle!!!!!
  It's a piece of art!!!

  OdpowiedzUsuń