Obserwatorzy

czwartek, 2 czerwca 2011

Dzień Dziecka

... wiem, wie, był wczoraj, ale oczywiście jak zawsze się w terminie nie wyrobiłam. Tak jak juz nie raz pisałam, zapisałam się na kilka wymianek. Jedną z nich była wymianka z okazji Dnia Dziecka organizowana przez dziewczyny z forum Krainy Czarów. Dziś pokażę tylko jedną prackę, którą przygotowałam na tą wymiankę, druga czeka na publikiację na forum a potem od razu ją pokażę.
Tym razem zasady wymianki były jasno określone. Praca musiała zawierać elementy decu, trzeba było wykorzystać dwa z trzech klorów: czarny, czerwień i bordo oraz użyć motyw lali albo misia.
Chciałam podziękować osobie, która włożyła wiele pracy i serducha w organizację forumowych wymianek i jednocześnie zrobić jej niespodziankę. Poczytałam sobie troszkę różne wypowiedzi na forum i doszłam do wniosku, że powinno jej się spodobać coś takiego, mocno wychodzącego z konwencji lalkowo-misiowej, a jednocześnie zachowującej zasady forum. Tak właśnie powstałaa taka niespodzianka dla Ivonn.

Są oczywiśćie patchworki, które powoli stają się moim "znakiem firmowym" oraz seducho w lekko mrocznym klimacie z motywem marionetki. Strasznie się stresowałam czy prezencik się spodoba, bo gdzieś odeszłam od słodkich dzieciakowych klimatów, ale z tego co wiem jest wszystko ok i niespodzianka się spodobała. Szukając motywu na serducho znalazlam kilka fajnych motywów i zrobiłam już (no prawie zostało jeszcze z dwie warstwy lakieru dodać) cos dla siebie do domu. Mam nadzieję, że juz niedługo Wam pokażę co dla siebie wyczarowałam.
Do mnie też doleciała cudowna niespodzianka od forumowej koleżanki Agik Otworzyłam paczuszkę, a tak takie cudeńko.


w środku pudełka była cudowna słodka niespodzianka i przesliczne serwetki.


2 komentarze:

 1. Hej Kasiu. Cieszę się, że mój Misiosław Ci się spodobał :-)
  A bloga posiadam. Oto link:
  http://agak-chwilkawytchnienia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Prezenty śliczne!!

  A zakłdeczka i patchworki...cud cudo po prostu!!!

  OdpowiedzUsuń