Obserwatorzy

czwartek, 2 grudnia 2010

wyzwaniowo :-)
Dzisiaj będzie wyzwaniowo, a jak .... ostatnimi czasy wciagnełam się w przeróżne zabawy blogowe, wręcz hurtowo biorę udział w wyzwaniach, wymiankach i candy. Dla mnie to super zabawa i sposób na zapełnienie czasu wolnego, jaki ostatnio powstał przez opady śniegu. zakopałam się w domu i jak nie muszę to nie wychodzę.
Pokazuje dzisiaj trzy pracki, jakie ostatnio powstały. pierwsza z nich to kwiatowa deseczka pod kalendarz. Powstała ona jako prezent świateczny dla mojej babci i jest kompletem do kwiatowej osłonki, a także interpretacją diabelskiego wyzwania.
Kolejna pracka jest interpretacją CPS'owej mapki. Świateczna kartka, żeby nie było. Poleci ona do mojego szwagra, który od lat na emigracji w Anglowie siedzi. W tym roku postanowiłam skompletować dla niego paczkę świąteczną.Ostatnią pracka, którą dziś pokaże jest kartka zrobiona na wyzwanie Scrapujących Polek. Na nią też już mam swoj plan :-) Na poczatku stycznia moja przyjaciółka będzie rodzić, więc dodam ją do prezentu dla malucha.1 komentarz:

  1. Bardzo fajne prace, szczególnie deseczka pod kalendarz.

    OdpowiedzUsuń