Obserwatorzy

środa, 2 lutego 2011

kocham niespodzianki

Kto z nas nie kocha niespodzianek, szczególnie tych miłych. Zaraz po moim powrocie z gór czekały na mnie aż dwie :-) Jako, że jestem wymiankową maniaczką jakiś czas temu zapisałam się na cudowną ptasią wymiankę. To co przygotowałam z mojej strony pokazywałam już na blogu. W poniedziałek kiedy tylko weszłam do pracy czekała na mnie paczuszka od Emmy, a oto jej zawartość:


Drugą niespodziankę otrzymałam od Madzi. Dziękuję Ci kochanie bardzo. Jest to superanckie wyróżnienie.Nagrodę przekazują do:
Agi 

Zasady:
1. Podziekuj za wyróżnienie
2. Umieść u siebie logo wyróżnienia
3. Przekaż nagrodę do 10 blogów
4.Powiadom o tym nominowane osoby
5. Poza tym stwórz listę rzeczy, które czynią Cię szczęśliwą

Co mnie czyni szczęśliwą???? Trudne pytanie dla takiej totalnie optymistycznej osoby jak ja ... zastanawiam się od jakiegoś czasu nad tym i dochodzę do wniosku, że zwyczajne drobne przyjemności, poczynając od uśmiechu kochanej osoby, a kończąc na kochanym motocyklu. nie potrafię stworzyć listy rzeczy, bo byłoby ich aż nad to. Kocham i uszczęśliwia mnie z rana zapach kawy, po południu codzienny telefon mojego S z warszawskich korków, a wieczorem spokojne oglądanie filmów, czytanie książek albo szalona impreza. W lato słońce i moto, w zimę śnieg i narty .... i wiele wiele jeszcze innych fajowych rzeczy, które można doświadczać .... mnie chyba po prostu wszystko cieszy i uszczęśliwia.

3 komentarze:

 1. Och, bardzo Ci Kasiu dziękuję! Jest mi niezmiernie miło!
  Ale fajnie, że jesteś taką radosną osóbką! Tak trzymać!

  OdpowiedzUsuń
 2. OJ Kasiu bardzo Ci dziękuję za to wyróżnienie:)!!taka niespodzianka z twojej strony :)jak miło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuje bardzo za wyróżnienie, jest mi bardzo miło. Pozdrawiam =)

  OdpowiedzUsuń